BENEFIČNÝ KONCERT

4. Benefičný koncert
„DOBROkilometre
s Katkou Koščovou a Danielom Špinerom“

https://www.facebook.com/monika.natsinovahurakova/videos/1405504353501020

Neinvestičný fond ORAVSKÉ SRDCIA n.f. dňa 31. 5. 2024 o 18.00 v Dome kultúry vo Vavrečke organizuje už svoj 4. Benefičný koncert „ DOBROkilometre s Katkou a Danielom . Finančný výťažok z DOBROkilometrov a koncertu pôjde na podporu Centra pre deti a rodiny v Istebnom a pre Dom Charitas sv. Hildegardy z Bingenu v Rabči.

Ako predkapela na benefičnom koncerte vystúpi skupina HeliBand.

AK CHCETE ÍSŤ NA BENEFIČNÝ KONCERT ALEBO LEN PODPORIŤ ZBIERANIE DOBROKILOMETROV, VYBERTE SI JEDNU Z NAŠICH ODMIEN, KTORÉ PRE VÁS PONÚKAME (KLIKNI TU).  

DOBRÁ podpora:

—————————

3. Benefičný koncert „Oravské srdcia pomáhajú“.

Neinvestičný fond ORAVSKÉ SRDCIA n.f. dňa 1. 5. 2022 o 17.00 v Dome kultúry v Oravskej Jasenici organizuje 3. Benefičný koncert „Oravské srdcia pomáhajú“. Finančný výťažok z koncertu pôjde na podporu a rozvoj Centra sociálnych služieb v Zákamennom a na pomoc civilistom vo vojnou zmietanej Ukrajine prostredníctvom organizácie Človek v ohrození.

Na koncerte vystúpi slovenská vokálna skupina FRAGILE zložená z populárnych osobností, známych z rôznych televíznych seriálov, divadelných, muzikálových produkcií či TV šou.Pred vystúpením skupiny FRAGILE vystúpi spevácky zbor Altebasso.

Altebasso vznikol na pôde Základnej umeleckej školy Ignáca Kolčáka v Námestove. Okrem speváckej zložky je neodmysliteľnou súčasťou kapela, v ktorej sú zastúpené nástroje zo všetkých hudobných odborov na ZUŠ. Pomôžete nám, prosím, s réžiou alebo ako odmenu za pomoc organizáciám, pre ktoré koncert organizujeme, môžete získať vstup na koncert skupiny FRAGILE prostredníctvom donio.sk

Poďte s nami pomáhať, poďte na FRAGILE
(ak môžte, prispejte nejakým euríčkom pre donio.sk, ktorý si z kampaní neberie žiadnu províziu a funguje na dobrovoľných daroch)

VIAC O KONCERTE TU:

Partneri:

—————————

1. BENEFIČNÝ KONCERT „POMÁHAME V LOKCI“
sa konal 3. 5. 2019 v Kultúrnom dome LOKCA

Vystúpili:
S HUDBOU VESMÍRNOU
AGNEŠA VRÁBĽOVÁ (sopranistka)
s klavírnym a husľovým sprievodom

Sprievodný program:
Projekcia filmu „NESMRTEĽNÝ LES
DOBRÁ ČAJO-KAVIAREŇ
HUDOBNÝ AUTOMAT
Animátori pre deti od 6 rokov

PODPORENÉ BOLI 4 RODINY Z LOKCE, KTORÉ MAJÚ ŤAŽKO ZDRAVOTNE POSTIHNUTÉ DETI. RODINY VYUŽILI DAROVANÉ PENIAZE NA ZAKÚPENIE ZDRAVOTNÝCH POMÔCOK, LIEKOV, VÝŽIVOVÝCH DOPLNKOV A NA SPOLUFINANCOVANIE LIEČEBNÝCH POBYTOV.

https://myorava.sme.sk/c/22119158/chorym-detom-pomohli-koncertom-pozrite-sa-kolko-penazi-vyzbierali.html

https://dennikn.sk/blog/1475951/nevidane-vystupenia-a-obdivuhodna-stedrost-na-jednom-mieste/

2. BENEFIČNÝ KONCERT „POMÁHAME (NIELEN) V LOKCI“
sa konal 2. 2. 2020 v Kultúrnom dome LOKCA

Kultúrny dom naplnený darcami, spolupatričnosťou a duši lahodiacou hudbou

Nedeľné popoludnie dňa 2. 2. 2020 sa v Lokci konal v poradí 2. benefičný koncert s názvom „Pomáhame (nielen) v Lokci“. Hudobní interpreti a usilovní dobrovoľníci tu bez nároku na honorár pre všetkých darcov pripravili odmenu v podobe duši lahodiacej hudby, voňavej kávy, dobrého čaju a priateľskej atmosféry. Toto všetko dostali ako darček za to, že boli ochotní finančne podporiť 5 rodín s ťažko zdravotne postihnutými deťmi, dievča so zdravotnými problémami a rodinu v ťažkej životnej situácii.

Občianska iniciatíva Lokca budúcnosti v spolupráci s neziskovou organizáciou Priatelia Lokce a neinvestičným fondom Námestovský anjel povzbudená úspechom po prvom benefičnom koncerte v roku 2019 v Lokci opäť zorganizovala benefičný koncert, na konci ktorého sa zástupcovi Námestovského anjela odovzdal symbolický šek s naozaj nečakane vysokou sumou.

Na tomto nezabudnuteľnom podujatí na úvod vystúpilo námestovské „BPM trio“ s hosťami v obsadení Tomáš Balák, Michal Puchel, Adrián Malovaník spolu s Miškou Strokovou a Matúšom Polťákom. V ich interpretácii zazneli nádherné skladby, medzi ktoré patrili hity ako Čerešne z pera Milana Lasicu a Jara Filipa, či Wonderfull world od Louisa Amstronga.

Publikum tak dokonale pripravili na najväčšiu hviezdu večera s veľkým srdcom, priateľským úsmevom, a vynikajúcu pesničkárku a speváčku v jednej osobe Simu Martausovú. Nebola však sama. Hudobne sprevádzať ju prišli aj dvorní muzikanti z jej kapely. Azda nik nepochybuje o tom, že Sima patrí medzi naše najlepšie speváčky a tak k jej hodinovému vystúpeniu stačí len dodať to, že bolo plné emócií, dobrosrdečnosti a lásky.

Nezištné vystúpenie všetkých interpretov, ochota podporovateľov, sponzorov, úsilie dobrovoľníkov, a najmä spolupatričnosť viac ako 350 darcov viedli k tomu, že sa na pomoc pre spoluobčanov z Lokce, Vasiľova z Rabče (bývajúci v Sihelnom) podarilo vyzbierať dych vyrážajúcu sumu 8 575 EUR.
Transparentný účet:
Internetové bankovníctvo | Fio banka

Za toto Vám v mene všetkých rodín odkazujeme

ĎAKUJEME, ŽE POMÁHATE!

Organizátori

https://dennikn.sk/blog/1743836/kulturny-dom-naplneny-darcami-spolupatricnostou-a-dusi-lahodiacou-hudbou/

 

„Podujatie pod záštitou predsedníčky
Žilinského samosprávneho kraja
Eriky Jurinovej“

Realizované v spolupráci s: